Koltuk Takımları

Avangarde & Art-deco koltuk takımı rahat, konforlu ve bakımı noktasında kullanışlı olması gerektilidir. Avangarde koltuk takımı seçerken renk kombinasyonu, TV duvar üniteleri, sehpa ve yemek odasıyla olan uyumu çok önemlidir. Odanın büyüklüğüne göre köşe koltuk veya normal takım seçilmesi odanın daha ferah olması sağlayacaktır. Ayrıca perde ve halıyla birlikte ton geçişleri olmalıdır. Mükemmel dekorasyonlar için seçim yapmadan önce muhakkak planlama yapılması gerekir.

Yemek Odaları

Weymo Mobilya herkesin arzuladığı farklı ve değişik mobilya arayışı için Klasik ve Avangarde karışımı olan tarzı üretti. Altın varak-yaldız veya gümüş varak-yaldız patine işçiliğini beyaz sedef renkleriyle harmanlayıp klasikleşmiş klasik mobilya anlayışının dışına çıktı. Salonunuz küçük ise koltuk, konsol, masa+sandalye ve ünite konseptinde daha sade renkler seçilmeli, büyük ise vitrin, dresuar ve ayna dekorlarıyla daha farklılık katılabilir.

Yatak Odaları

Klasik ve Avangarde yatak odaları her zaman keyif vericidir. Kendi ihtiyaç alanlarınıza göre dolap, karyola, komidin seçimi yaparken, yatak odalarında tamamlayıcı dekorasyon ürünleri olan tuvalet masası, şifonyer, berjer takımı, jozefin ve karyola cibinlikleri ile birlikte kullanılmalıdır. Ayrıca klasik yatak odalarında avize ve konsept apliklerle farklılık elde edebilirsiniz.