2003’DEN BERİ…

Weymo Mobilya klasik ve avangarde mobilya sektörunde büyük bir deneyime sahip profesyonellerden oluşan bir markadır. Weymo Mobilya lüks ve ultra-lüks mobilya perakende satışa sundu ve aynı zamanda özel olçu mobilya ve projeler yapılmaktadır.

Mustafa AKTAŞ: “1964 Niğde doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Oğlum Sami Aktaş İç Mimar. 36 yıldır mobilyacılıkta ikinci kuşak olarak devam ediyorum. Aile olarak mobilya geçmişimiz 60 yıla yakındır. Mobilya ile ilgili çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görevler yaptım ve yapıyorum. 2003 yılından beride Masko’da ev mobilyası ve dekorasyon işlerini yapmaktayız.”

Perakende ürün satışının yanısıra toptan satışada büyük önem vererek büyüyen Weymo Mobilya koltuk, yemek ve yatak odası takımlarını mağazalarında sizlere sergilemektedir. İnternet sitemizden veya sosyal medya hesaplarımızdan daha fazla bilgi edinebilir, yorumlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz.

Weymo Mobilya; profesyonel kadrosu ile kişiye özel iç mimarlık ve iç dekorasyon hizmetleri vermekte ve yaşam alanlarını klasik ve avangarde tarza dönüştürmektedir. Anahtar teslimi villa, otel, restaurant, residence, club ve diger mekanlar için iç mimarlik hizmetleri vermekte olup, Sizde projelerinizde hayalinizin ötesine ulaşmak için Weymo Mobilya iç mimari bölümünden fikir almadan karar vermeyiniz.