Hakkımızda

Weymo Mobilya; klasik tarz mobilyalar, avangarde mobilya tasarımları ve luxury mobilya uygulama ürünleriyle her zevke hitap eden, önceliği müşteri memnuniyeti olan köklü bir, yaşam alanları mimarisi markasıdır.

İstanbul merkezli Weymo luxury sürekli değişen ve gelişen mobilya tarzlarının entegrasyonuna uyum sağlamayı başarmış, kendini yeniliğe ve inovasyona odaklamıştır.

Şu an üçüncü kuşağın yönettiği Weymo Luxury Mobilya ailesi müşterilerine her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için ilk gün ki heyecanla çalışmalarını sürdürmektedir.

“Stiliniz yaşam alanlarınıza da yansısın.”

“Kendini yenileyen ve vizyon sahibi genç tasarım ekibimiz ile sizler için konut değil yuva tasarlıyoruz” sloganımız ile değişim sürecindeki yaşam alanlarının daha görsel ögeler taşıyabilmesi için sürekli sektörü takipte ediyoruz, kabul görmüş taleplerin tüm tarzlarını mimari tasarım sunumlarına kazandırabiliyoruz.

Kişiye özel mimari dekorasyon, özel üretim mobilya ve aksesuar hizmetlerimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekten mutluluk duyuyoruz” ilkemiz dogrultusunda 2020 yılından itibaren yogun talep gören titanyum kaplamalı şık tasarımlar, doğal ahşap yanında yer alan kumaşlar, paslanmazlar ve cam ürünleri aynı model içinde işleyebiliyor ve bir yaşam alanında çoklu tarzları yansıtmayı başarıyoruz.

Tasarım ekibimiz ile öncelikle müşterilerimizin taleplerini, alışkanlıklarını ve yaşam tarzını keşfediyor daha sonra mekanın ruhu, yapısı ve ölçüleri doğrultusunda üç boyutlu çizimlerle projelendiriyoruz.

Projelendirme aşamasının sonunda yaptığımız sunumlarda sizin talepleriniz doğrultusunda güncellemeler yapıyor ve titizlikle devam edeceğimiz üretim aşamasına geçiyoruz.

Proje teslimlerimizde ise hayallerinizin gerçeğe dönüştüğünü görüp mutluluğunuzu paylaşmaktan keyif alıyoruz.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye ve dünya genelinde de ev, ofis, restaurant ve otel projelerinizde de mekana ve kişiye özel çözümler sunuyoruz.

“Konforlu, şık ve akılda kalan mekanlar WEYMO LUXURY imzası taşır.”